Kosmose Uni

Siinkohal ei ole vaja isegi öelda “teaduslikult tõestatud,” sest iga tuntud romaan või muusika hitt on meile tõestanud, et öö tähistaeva all ei ole millegagi võrreldav! Kosmosevalgus viib Sinu une kvaliteedi uuele tasemele – rahustav atmosfäär ja automaatne välja lülitumise taimer. Kes ei tahaks lammaste asemel hoopis tähti lugeda?

Kosmose VANN

Kuum vann tähistaeva all – kodust lahkumata!
See on parim kombo, mida lõõgastumiseks kasutada. Võimalusel pane mängima ka oma lemmik muusika ning lülita projektor muusika rütmis töötamise režiimile.
 
Tõeline ZEN!

Kosmose ROADTRIP

“Lähme sõidame mere äärde tähti vaatama! Aga ilm on pilvine?”

Not anymore! USB kaabli abil on projektorit lihtne ühendada auto toitesse. Nii tähed ja kuu iga ilmaga igas sihtkohas.

Kosmose FILMIÕHTU

Tead ju küll neid kuulsaid drive-in kinosid USAs. Oled kunagi mõelnud, mis need nii eriliseks teeb? Meie teame vastust – pilkane öö ja tähistaevas. Nüüd on see Sinu iga filmiõhtu ajal võimalik!

 

Kosmose PIDU

Olgu see üks raju tantsuõhtu või rahulik tiks, Kosmosevalgus annab igale peole uue hingamise! Märkamatu külalisena toanurgas saab projektorist tõeline õhtu nael.
 

Kosmos ÕUES

Telki, välikööki, grillnurka, terrassile või miks mitte lakka? Kosmosevalguse saad arvuti abil särama panna kus iganes. USB juhtmega saad projektori ühendada, mis tahes akuga aparaadi/masina külge ja tähed ning kuu on igal pool Sinuga!