LPG Massaaž

ZTUDIO`s osutatakse LPG massaaži kõige uuemate Alliance aparaatidega. Need on vanematest masinatest 3x tõhusamad. Kehaprotseduuriks on vajalik spetsiaalne LPG kostüüm ehk Endermowear- meil on see igal inimesel individuaalne! LPG ravihooldused on äärmiselt kehasõbralikud ja 100% naturaalsed. LPG protseduuril pole kõrvalmõjusid ning see on ülimalt mõnus ja lõõgastav. Esimest korda LPG protseduurile minnes tutvuge kindlasti teenusepakkuja kvaliteedi ja masinatega.

Seda saad kontrollida siin..

Loe allpoolt lähmalt LPG massaažist

Kasulik teada

Üks protseduur kestab 40 minutit. Heade tulemuste saavutamiseks soovitame aktiivse 10x kuuri ajal 2-3 protseduuri nädalas. Saavutatud tulemuse säilitamiseks soovitame hiljem hooldusi korrata 1-2 korda kuus.

Kellele On LPG Massaaž Mõeldud?
LPG® maassaaž on mõeldud inimestele, kes soovivad kaotada sentimeetreid, tselluliiti või vabaneda lihaspingetest. Sobib eri vanuses naiste ja meestele. LPG massaaž on väga mõnus ja lõõgastav protseduur – see on ohutu ja valutu! LPG massaaž on suureks abiks, kui Sind vaevab….

 • Liigne kehakaal
 • Seedimisraskused
 • Tselluliit
 • Liigesvalud
 • Vananev ja lõtvunud nahk
 • Väsimus, stress, unehäired
 • Tursed ja lihaspinged
 • Rasedus-, põletus-, lõikearmid
 • Menopausiga seotud vaevused
 • Operatsioonieelne ettevalmistus

Mida Teeb LPG Meie Kehaga?
LPG® massaažil on väga palju positiivseid omadusi, mis parandavad inimese füüsilist ja vaimset seisundit. LPG® massaaži meditsiiniliselt tõestatud toime Teie kehale:

 • Elavdab vere- ja lümfiringet
 • Kiirendab ainevahetust
 • Leevendab lihaspingeid ja turseid
 • Väljutab jääk- ja mürkained organismist
 • Rahustab ja normaliseerib närvisüsteemi talitust
 • Loomuliku kollageeni ja hüaloroonhappe taseme tõus
 • Tegemist on mitteinvasiivse, täiesti valutu ja naturaalse protseduuriga!

Kuidas See Tõhus LPG Massaaž Toimib?
ZTUDIO´s on Eesti kõige uuemad LPG® Alliance masinad. LPG Alliance on uue generatsiooni masin, mida on Prantsusmaal arendatud ja täiustatud üle 30 aasta. LPG seadmed ja tehnoloogia omavad hulgaliselt erinevaid patente ning on meditsiiniliselt tõestatud, et LPG protseduuridega ei kaasne ühtegi kõrvalmõju. Tegemist on 100% naturaalse protseduuriga, kus LPG® otsikuga töödeldakse mehaaniliselt naha pinda. Vaakum, mida otsik tekitab, tõstab naha kõrgemale. Samal ajal töötlevad rullik ja klapp nahaaluseid kudesid, mis vabastavad lümfiteed ning lõhuvad rasvarakke. Jääk- ja mürkained liiguvad suurenenud lümfiteid pidi verre ja jõuavad läbi neerude uriini, väljudes organismist.

LPG® massaaži meetodit on uuritud väga paljude meditsiiniliste väljaannete ja ülikoolide poolt ning kõik on veendunud LPG positiivsetes omadustes. LPG massaaži tõhusust on kinnitanud ka Ameerika toidu- ja ravimiamet.

TselluliidiraviLPG massaaž

Mis On LPG Tselluliidiravi?
LPG tselluliidimassaaž on naturaalne protseduur, mille käigus stimuleeritakse probleemseid piirkondi mehaaniliselt, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. LPG ravimassaažiga väheneb oluliselt tselluliit, paraneb naha ja kudede elastsus ning intensiivistub jääkainete eemaldumine organismist. LPG massaaž on väga mõnus ja täiesti valutu. Uue generatsiooni LPG Alliance masin tunneb ära erinevad nahatüübid, vaakumi tugevus valitakse vastavalt koele. Endermoloogiat teostatakse üldmassaažina, enam tähelepanu pööratakse probleemsetele piirkondadele. Ravi teostatakse läbi originaalkostüümi ehk Endermoweari, mis jääb Teile korduskasutamiseks. Ravi tulemused sõltuvad iga patsiendi morfoloogilisest ja psühholoogilisest eripärast ja toitumisharjumusest. LPG® tselluliidumassaaži aktiivne kuur võiks toimuda 2-3 korda nädalas, kokku vähemalt 10 korda ning seejärel säilitamisks 1 kord kuus. Ühe protseduuri kestvus on 40 minutit.

Kust Sai Alguse LPG?
LPG® massaaži meetod ja tehnoloogia võeti kasutusele 1986. LPG on oma nime saanud meetodi leiutaja, Prantsuse inseneri Luis Paul Guitay eesnimetähtedest. LPG on oma seadmeid ja tehnoloogiaid arendanud üle 30 aasta. ZTUDIO´s osutatakse LPG massaaže kõige uuemate Alliance aparaatidega, mis on vanematest masinatest 3x tõhusamad. Kehaprotseduuriks on vajalik spetsiaalne LPG kostüüm ehk Endermowear- meil on see igal inimesel individuaalne! Uue generatsiooni Alliance masinad tunnevad ära naha tüübi ja vastavalt sellele valitakse vaakumitugevus ja liikumisasted. LPG protseduur on äärmiselt kehasõbralik ja 100% naturaalne!

Meie Klientide Tulemused

Ostukorv
Toodete otsimiseks kirjuta siia.
E-pood
0 items Ostukorv